آزمون پیشرفت تحصیلی سال 94
 
نتایج مرحله اول به شرح زیر است:
رتبه های برتر به صورت کلی در منطقه:
    1- کسب ربته اول پایه هفتم در منطقه
    2- کسب رتبه اول خانم یوسفی
 
رتبه های برتر درسی در استان:
   1- خانم ابراهیمی درس قرآن و عربی
   2- خانم هاشمی درس مطالعات
   3- خانم قربی درس مطالعات
   4- خانم صفایی درس مطالعات
   5- خانم انصاری درس مطالعات
   6- خانم خان چرلی درس مطالعات
   7- خانم یوسفی درس قرآن
   8- خانم شیخیان درس قرآن
   9- خانم کیهقی درس قرآن
   10- خانم میرزایی درس قرآن
   11- خانم رنجبر درس پیام های آسمانی
   12- خانم پناهی درس پیام های آسمانی
   13- خانم رمضانی درس زبان
   14- خانم مزرعه خطیری درس عربی
 
 
 
     
مقاله برای روش های تست زنی
 
یکی از مهمترین مسائلی که دانش آموزان با آن مواجه هستند روش های تست زنی هست که گفته میشه با یادگیری اون علاوه بر مدیریت زمان و افزایش میزان عملکرد صحیح در امتحان، می توان از استرس و فشار ناشی از امتحان کاسته و مدیریت جامعی روی سوالات آژمون داشته باشید.
برای دانلود روش های تست زنی از لینک زیر اقدام فرمایید. با تشکر
 
 
 
   
اطلاعیه سوم آزمون پیشرفت تحصیلی
 
سلام خدمت تمام دانش آموزان و خدا قوت به شما
بالاخره بعد از یک زمان کوتاه مرحله دوم آزمون پیشرفت تحصیلی فرارسید. با توجه به زمان اندکی که باقی مونده باید خیلی تلاش کنید تا حاصل زحمات چند ماهه خودتون رو در منطقه به نمایش بزارید. این آزمون برای ما از اهمیت خیلی بالایی برخورداره چون که درواقع یه بازخوردی از عملکرد طرح معلم یار در مدرسه هست. امیداورم بتونم یه بار دیگه اسم مدرسه هاجر رو، سر زبون ها بندازیم و کاری کنیم که خودمون و مسئولین به ما افتخار کنند. اون چیزی که مهمه تلاش و سعی شما هست پس از نتیجه هراسی نداشته باشید و فقط تلاش و تلاش کنید.
همانطور که از قبل اعلام شده آزمون در تاریخ سه شبنه 18 همین ماه برگزار میشه پس یه برنامه خیلی فشرده داشته باشیم تا با آرامش خاطر و روحیه ای شاید به استقبال عید بریم.
مانند مراحل گذشته، مسئولین از صمیم قلب آروزی پیروزی و کسب بهترین رتبه ها رو برای شما دارند و برای هرگونه مشکل یا سوال آماده پاسخ گویی هستند. پس هیچ مانعی رو سر راه خود در نظر نگیرید و تمام وقت خودتون رو صرف آزمون کنید.
برای تمرکز بهتر بر مطالب در این چند روز باقی مانده، استفاده غیر ضروری از وسایل دیجتیال مانند گوشی، تبلت و حتی تلویزیون رو کم کرده و زمانبدی دقیقی رو برای درس ها انجام بدین.
به امید بهترین نتایج و درخشش دانش آموزان مدرسه هاجر
 
 
 
   
روند آزمون پیشرفت تحصیلی
 
 
 
 
   
اطلاعیه دوم آزمون پیشرفت تحصیلی
 
به نام خدا
سلام
خوبید؟؟؟
خسته نباشید به همه دانش آموزان عزیز که در آزمون مرحله اول تلاش خودشون رو کردند تا بهترین نتیجه رو داشته باشن و همچنین عرض تبریک خدمت دانش آموزانی که تونستن رتبه های خوبی رو کسب کنند.
از معلمان و خانواده ها ممنونیم که دوشادوش دانش آموزان توی این موفقیت تأثیر به سزایی داشته و دارند. امیدواریم با برنامه هایی که داریم که بعدا توی مدرسه خدمتتون میگیم بتونیم توی مرحله دوم درخشش بهتری داشته باشیم. شما توی بعضی از درس ها خیلی خوب بودین و رتبه های خوبی داشتین ولی متأسفانه بعضی از درس ها هیچ کسی دارای رتبه نشد. این که بتونیم توی درس های دیگه هم رتبه بیاریم هم تلاش و کوشش شما دانش آموزان رو می خواد هم کمک و همیاری خانواده ها و معلمان.
در ضمن رتبه کلاسی مدرسه به خاطره بعضی از دانش آموزان خیلی پایین میاد که بعدا با هر کدومشون تک به تک صحبت می کنیم.
خب طبق برنامه ریزی انجام شده آزمون مرحله دوم در روز سه شنبه 1394/12/18 هست. بودجه بندی ها رو میتونید از لینک های سمت چپ صفحه دریافت کنید. بچه ها وقتتون خیلی کمه اگه استراحت کردین که از همین امروز شروع کنید اگه هم استراحت نکردین یه هفته استراحت کنید بعد شروع کنید. یه برنامه خوب داشته باشین که هم خسته نشید و هم وقت تفریح داشته باشین. به امید بهترین نتایج
فعلا خدانگهدار
 
 
 
 
     
بودجه بندی مرحله دوم
 
 
 
 
     
دانلود آزمون های قبلی با پاسخ
 
آزمون پیشرفت تحصیلی
سال 95-1394
مرحله اول به همراه کلید آزمون
 
پایه برگه سوال برگه کلید
پایه هفتم
پایه هشتم
پایه نهم
 
آزمون پیشرفت تحصیلی
سال 94-1393
مرحله دوم
پایه برگه سوال
هفتم
هشتم